antrenörlerimiz

İnci Cimnastik Spor Kulübü T.C. Cimnastik Federasyonuna bağlı yarışma akreditasyonu olan bir spor kulübüdür. Kulübümüz, Ritmik Cimnastik alanında uzman antrenörleri ile çocuklarınızın sportif gelişimini sürekli takip eder ve onları en sağlıklı şekilde yönlendirir.

iradaantreman2 856x1024 - Hakkımızda

iRade aliyeva panos

Kurucu & Baş Antrenör

1978 Bakü – Azerbaycan doğumludur. 1984 yılında Bakü Cimnastik Olimpik Rezerv Okulunda Ritmik Cimnastik Sporuna başladı ve Azerbaycan Cumhuriyeti Ritmik Cimnastik Şampiyonluklarını pek çok kez kazandı. Sovyetler Birliği Cimnastik Şampiyonalarına ve Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonasına katıldı. 1993 yılında Azerbaycan Cumhuriyeti Ritmik Cimnastik Spor Ustalığı unvanını kazandı.

Azerbaycan Ritmik Cimnastik Eski Milli Takımı Sporcusu olan İrade Aliyeva Panos, 1995-2006 yılları arasında Bakü Cimnastik Olimpik Rezerv Okulunda antrenörlük yaptı. 2001 yılından itibaren okulun Baş Antrenörü olarak çalıştı. 2004 yılında Ritmik Cimnastik Cumhuriyet Dereceli Hakemlik unvanını aldı. Okulda çalışırken Azerbaycan Cumhuriyeti Ritmik Cimnastik Şampiyonları ve Avrupa Şampiyonasına katılma başarısı gösteren sporcular yetiştirdi.    

2006 yılından beri Türkiye’de pek çok kulüpte Ritmik Cimnastik antrenörü olarak görev yaptı. Türkiye’de görev yaptığı sırada Türk Milli Takımına, Karadeniz Oyunları ve Balkan Şampiyonasına katılan başarılı sporcular yetiştirdi. Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. Kademe Ritmik Cimnastik antrenörü olan İrade Aliyeva Panos, İnci Cimnastik Spor Kulübünün kurucusudur.

Sonraki Adım…

Fiyat teklifi ve şartlarla ilgili bilgi almak için bize hemen ulaşın!

Hemen İletişime Geçin